| AndreeaZM a întrebat:

Cum imi pot da seama sigurr ca ma place? Chiar daca este gagicar si le curteaza.

4 răspunsuri:
| Undertakerr a răspuns:

Greu de raspuns... In cel mai bun caz iti zice el in fata. Daca nu, stai pe langa el si trage-l de limba. Nu il forta daca nu vrei sa afle ca tu il placi intai. Sper ca vei reusi! :*

| alin567 a răspuns:

Intreaba-l!

| neutrino a răspuns:

Asta tine de flerul tau feminin. Un baiat poate spune multe vorbe dulci multor fete!

| Danysan a răspuns:

Andreea nu spune nimeni ca un Baiat gagicar nu poate sa te Iubeasca si sa tina la tine.Depinde si de cum te vede el. Daca reusesti sa il faci sa te Iubeasca nu se va mai uita la altele desii e cam greu sa scapi de asta daca te inveti cu asa ceva.Trebuie sa incerci sa il faci sa se lasa de acest obicei prost care o sa ii aduca numai problema pe viiotr.Vb cu el si spune-i ceea ce simti pentru el dar in acelasi timp fa-l sa inteleaga ca nu e Bine ceea ce face.Mai devreme sau mai tarziu iti va da dreptate si te va intelege.