| innocent_9644 a întrebat:

Cum imi pot dezinstala messengerul la windows vista? (scuze catgoria : o3)

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Start > Control Panel > Add or Remove Programs > Yahoo Messenger > Remove

| SperanteSpulberate a răspuns:

Simplu, mergi la start la control panel la add or remove programs, si vezi acolo ca esti messengerul, sper ca ti-am fost de ajutor!
Bafta si Craciun Fericit!

| Wehrmacht a răspuns:

Ai auzit de control panel? Ce naiba cautati toti UNinstal-ul?

| innocent_9644 explică:

Multumesc. dar nu gasesc add or remove programsstraight face

| AddeGabrielle a răspuns:

Defpat e la programs futures si abia apoi ai add or removes programswinking