| lavynya a întrebat:

Cum imi pot recupera fostul prieten stiind ca el este acum cu o alta fata dar inca mai tine la mine?

Răspuns Câştigător
| luciana_3279 a răspuns:

Din moment ce este cu o alta fata nu as fi sigura ca mai tine la tine. ce il reteine sa se desparta de fata respectiva pentru a se impaca cu tine daca zici ca inca mai tine la tine? Ai putea vorbi cu el si sa-i spui ce simti pentru el si daca mai este vreo sansa ca voi doi sa va impacati.In functie de raspunsul lui vei sti ce ai de facut de acum inainte., daca merita sau nu. dragostea cu forta din pacate nu se poate oricat ne-am dori sa aveam aceea persoana langa noi.va trece timpul iubiind o singura persoana si iti vei da seama ca in timpul respectiv puteai avea pe altcineva.

5 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Il mai vrei stiind ca acum e in bratele unei alte fete? Eu zic sa te mai gandesti daca merita.

| andi a răspuns:

Depinde de el, daca e mai slab de inger, tu ai stii taria lui de caracter. eu am fost despartit de iubita 2 luni si cand s-a intors in viata mea eu eram cu alta si a facut taraboi mare sa ma recastige.

| Wtf9000 a răspuns:

Du-te la o vrajitoare. Sigur te va ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fal gelos situ schimbati caracterul fata de el

| flomarcor a răspuns:

DEPINDE DE CE A PLECAT, SI CE I SE OFERA ACUM