| DanielutsSa a întrebat:

Cum imi pun timeline (cronologie) la facebook? Va rog dati-mi raspunsuri...stiu ca dupa nu voi mai putea sa mi-l fac ca inainte dar eu chiar ma descurc cu cronologia aceasta:X:X Dau Vot + Funda...Scuze de CATEGORIE dar e cea mai vizitata si mie imi trebuie un raspuns urgent ! :X:X

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns:

X.` Salut!
Intri pe facebook si scrii sus la search: Add Timeline Cover apoi dai acolo si urmezi pasii.

| DanielutsSa explică:

X33EcsceptionFourKiddax33 poti sa imi spui din pasi pentru ca am facut asa cu mi-ai zis tu zi nu sunt pasi pe sa-i urmez