| sweet0girl a întrebat:

Cum indemni un baiat sa iti zica ca te place? funda+vot
PS: Sunt foarte timida

Răspuns Câştigător
| Elena_9049 a răspuns:

Te duci la el hotarata draga mea, si ii spui sa nu te mai caute,daca chiar te place sa ti-o spuna in fata.
i-l minti ca si cum esti fel convisa ca te cauta.
Doar asa iti vei da seama daca ii placi s-au nu, dupa reactie, ehehe sper s-o aplici, e cel mai simplu lucrur, SUCCCES

8 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nicicum! Sari peste timiditate și îi spui Tu, băiatului, că îl placi și vezi ce reacție are!

| fofinha a răspuns:

Eu zic sa dai timiditatea la o parte si sa faci primul pas. vorbeste cu el si vezi ce reactie are.

| maryucamary a răspuns:

Va intalniti undeva...intru\n parc si acolo te apropii de el si nu e mare lucru... il intrebi, eu asa am facut! funda te roog! laughing

| Lavinialoveyou a răspuns:

Eu zic sa fi tu cea care face urmatorul pas.Cand te vei intalni cu el, apropiete si spune-i: "Buna, data trecuta a trebuit sa refuz invitatia ta in oras pentru ca, chiar eram foarte obosita si nu ma simteam prea bine, dar oricand vrei putem stabili o zi in care sa ne vedem".
Sunt cuvinte simple care se folosesc zi de zi, nu suna prea ciudat sau ca replicile de prin filme.Eu zic sa incerci, pentru ca altfel te vei intrebachiar si peste ani si ani"CE AR FI FOST DACA? OARE CE AR FI FOST?".
bAFTA

| Dixie_2559 a răspuns:

Pai uite il intrebi pur si simplu daca te place. daca esti timida poti sa il intrebi pe messbig grin

| fripturici a răspuns:

Iti va zice el daca asta crede...non-actiunea de regula functioneaza foarte bine.

| fripturici a răspuns:

Mihaidavidoglu1954 intrebarea e cum indemni...rapunsul e ca nu-l poti indemna daca el nu crede acest lucru...

| Conia a răspuns:

Sa te uiti la el tot timpul, sa ii zambesti.batting eyelashes