| Sergiu_3138 a întrebat:

Cum intelegeti voi intr'o relatie prin "m`am plictisit de el/ea?"

Totusi, eu nu inteleg aceasta chestie, nu exista sa te plictisesti de cineva pe care il iubesti, pur si simplu, il iubesti nu te mai saturi de el si ai vrea tot timpu sa fi cu el/ea.

Vreau sa aflu si parerea voastra. Multumesc

Răspuns Câştigător
| deea_9894 a răspuns:

Sunt complet de acord cu tine. E imposibil sa te plictisesti de cineva pe care il iubesti. multi baieti spun prietenilor lor ca s-au plictisit de iubita, parerea mea este ca ei oricum au fost cu ele din diverse motive, cum ar fi ca e populara sau au pus pariu cu prietenii. Eu iti spun ca stiu, cel mai bun prieten al meu e baiat si imi spune totul, de asemenea el e foarte popular si cunoaste multe persoane si ma avertizeaza cand unii baietii se dau la mine. Deci ca si concluzie daca iubesti nu te plictisesti dar daca nu iubesti e normal sa te plictisesti si sa vrei sa pui punct.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca il iubesti, nu te plictisesti. Dar relatiile la care te referi tu nu se bazeaza pe dragoste, ci pe atractie fizica, de care te plictisesti in cateva luni, maxim 2-3 ani.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Sincer?
Mi s-a intamplat si mia.
Pur si simplu persoana pe care am iubit-o ma plictiseste.
De fiecare cand ne intalni, facem aceleasi chestii.
Saruturi, stam, ne plimbam, vorbim si atat.
Nimic altceva.
Lucrurile astea ma plictisesc.
Vreau si eu sa merg la cumparaturi, la o iarba verde, la un suc ceva.

Bafta si o seara frumoasa!happy

| viatadecacatt a răspuns:

Asa e dar la un moment dat apare plictiseala.Cand faceti aceleasi lucruri in fiecare zi, nimic nou...

| Sergiu_3138 explică:

A si scuzati greselile da` m`am cam grabit si nu am fost atent

| YoAleX_1675 a răspuns:

Exista si m-am plikt de tine dar doar daca nu iti place de el/ea cu adev...acum asta e parerea meatonguefundabig grin?