| anonim_4396 a întrebat:

Cum intru in discutie cu o fata pe care o vad zilnic si imi place?

16 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ea te vede pe tine?

| Voicu_Marian_Mc-company_1984 a răspuns (pentru neutrino):

Da,hai sa fiu putin mai concret, de aproximativ 1 an de zile merg la sala de forta si am obiceiul sa merg cam pe la 3 pentru ca este mai liber si se intampla sa vina si ea pe la 3:30 si ne vedem mereu, se intampla sa fim la aparate invecinate(banda, step-er, abdomene)deci ne vedem zilnic

| anonim_4396 explică (pentru neutrino):

Am fost o perioada lunga cu o fata(10 ani) si mi-am pierdut tehnicile astea de abordare, VIATA a avut alte planuri si asta este motivul pentru ca nu mai sunt cu fata respectiva, sa nu intelegi ca ne-am certat sau ceva de genul asta, acum este la ingeri(cred ca intelegi)

| anonim_4396 explică (pentru neutrino):

Deja am invatat ca si ea vine intre 3 si 3:30 si incerc mereu sa merg la sala ca sa o vad pe langa motivul principal pentru care mergwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai sa va dau oarece dealii despre mine, sunt intr-o tara straina(cipru) de 7 ani, in urma cu 3 ani am suferit un accident auto in urma caruia s-au tirat totii asa zisii prieteni ai mei, pana sa se intample asta eram miezu' pentru ca faceam mereu cinste si daeam pe moca, etc, asta este motivul pentru care am ales lumea asta virtuala si discutiile virtuale...respectiva este ciprioata si asa cum am auzit niste chestii sunt mai dificile ciprioatele, acum nu stiu daca si ea este la fel

| contαbαndonαt a răspuns (pentru anonim_4396):

Incearca si tu un simplu "buna, ce faci?" ori baga o gluma pentru prima bagare de seama, astea intotdeauna merg.Bafta.

Răspuns utilizator avertizat
| Hutzy95 a răspuns:

Intra in discutie cu ea gaseste o discutie nu esti in stare sa creezi un subiect de conversatie?

| anonim_4396 explică (pentru Hutzy95):

Ba da, nu stiu daca se intelege pseudonimul meu(M.C. COMPANY) dar l-am ales pentru ca 6 ani am fost D.J.& M.C. dintre care 3 ani am fost intr-o locatie buna a bucurestiului si trebuia sa simt lumea, sunt capabil sa deschid un subiect doar ce am postat subiectul asta pentru a afla mai multe parerei, mersi oricumwinking

| lalla97 a răspuns:

Incearca sa o bagi in seama sa ii faci complimente.

| Maria_Delia_1999 a răspuns:

Pai esti baiat deci tu trebuie sa o bagi in seama! Salut-o cand o vezi, intreab-o pe facebook ce face..Si asa puteti sa incepeti tu cu ceva ea cu altceva.