| 27110012 a întrebat:

Cum invat sa sarut? Dau funda...

Răspuns Câştigător
| Crym a răspuns:

Te invata cineva sa saruti cum a zis si madyddd sa ai respiratia proaspata. si nu e nici o rusine ca nu stii sa saruti. ce crezi ca ne-am nascut invatati? se invata pe parcurs. o data si o data o sa devii expert/a.

7 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Intai de toate ai grija ca respiratia ta sa fie "proaspata". Exista pasta de dinti sau clateste-te cu apa de gura. Pe piata exista si spray-uri de gura pe care le poti folosi in orice moment. In lipsa de altceva, poti folosi guma de mestecat, mentolata.

| neutrino a răspuns:

Te uiti la filme, citesti despre acest subiect, mai intrebi prieteni si prietene si apoi la treba. Fara practica nu poti deveni expert.

| Mussette a răspuns:

Vine de la sine; cand te simti mai apropiat/a de ea/el ii dai un pupic, dupa care saruti; nu trebuie sa te gandesti mult, dar nici intr-un moment nepotrivit. big grin

| vladut91 a răspuns:

Ce pasta ce filme visati ma.
Gandeste-te tu cu iubitul/a ta/tau undeva el/ea vine si va sarutati tu ii zici,. a stai sa vad cum trebuie sa fac sau... stai sa iau o guma...
Nu asta vine de la sine.

| MaryMarya14 a răspuns:

Nu poti invata sa saruti. Nu este o materie ce poate fi predata. Sarutul se invata prin experienta. Pur si simplu asculta-ti sentimentele si asano sa devi un kisser grozav. Fa doar ceea ce simti, totul vine din interior.

| Aww_Deea_1995 a răspuns:

Pui botu' pe el

| Aww_Deea_1995 a răspuns:

Pui botu' pe el!