| qAnimee a întrebat:

Cum invit pe cineva` intr-un room pe imvu? Scz de categorie da ` vreau un raspuns repede`. Primul raspuns corect primeste Frunditza. = D

Răspuns Câştigător
| Lolalol a răspuns:

Te duci in acea camera "room" si apoi iti apare jos in colt prietenii care sunt online si apesi pe semnul cu chat din dreptul acelei persoane. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Bag seama in "room"-ul ala, ai ceva ganduri cu "cineva"-ul respectiv, ca altfel nu postai tu la dragoste si sex...happy