| anonim_4396 a întrebat:

Cum isi doreste un baiat sa fie o fata? Vreau raspunsuri de la baieti.

4 răspunsuri:
| DragosMentol a răspuns:

Par lung,frumusica,sa aiba sani sau fund(eu zic fund pentru ca stiu ca-l poate face prin alergat sau cateva exercitii fizice,eu ma mentin deci cer acelasi lucru),vesela, cateodata nebunik (ador asta la o fata), sa se poata discuta cu ea. chestii in genulbig grin

| CristiB93 a răspuns:

Eu as dori ca o fata sa fie frumoasa, vesela, draguta sa fie cu parul lung, consider ca o fata este frumoasa doar daca are parul lung, culoarea nu prea conteaza doar sa fie lung si sa nu fie grasa dar nici prea slaba asa potrivit.

| Sburatorul a răspuns:

Mie imi plac fetele care se ingrijesc, care au simtul umorului, care nu raspund doar cu un ''bine" la intrebarea "ce faci?" si care au un zambet ce te face sa uiti de lucrurile rele din ziua respectiva. big grin

| Angy14 a răspuns:

Bai frte.Deci.eu cand m-am indragostit prima data.ma simteam putin ciudat in compania fetei pe care o iubeam. apropo si vezi ca noi suntem cam timizilaughing. deci pur si simplu ma simteam bine in compania ei radeam de cadeam pe spate...si intr-o zi ma intreaba daca vreau sa fiu cu ea...NORMAL! si sunt de doi ani cu ea.parca de la o simpla prietenie am ajuns sa tinem asa de mult unul la altul incat nu ne mai putem desparti.deci pur si simplu tu trebuie sa te faci placuta si sa fi tu insati