| llovethesky00 a întrebat:

Cum iti dai seama ca un barbat te inseala? ma refer la chestiile intime, poti face diferenta si sa iti dai seama daca te inseala?

7 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

laughing, hmm negociem, aici daca vrei sa iti raspund la intrebarea asta! Daca dai un suc, iti dau un pont bun big grin

| Brainstorming a răspuns:

Cred că o femeie simte de obicei sau mai bine zis intuiește lucrul asta dar de multe ori intră într-o fază de negare, în care îi găsește tot felul de scuze sau posibile explicații. Bărbații nu se pricep atât de bine pe cât cred ei să mintă iar femeile sunt foarte intuitive. Sigur că îți dai seama de la mici schimbări în comportament și în rutina zilnică până la evitarea privirii sau din potrivă privirea fixă atunci când îl confrunți direct.

| neutrino a răspuns:

Atunci cand vine la tine, aplica metoda ligheanului cu apa si doua oua.

| Latinmoon a răspuns:

Atunci cand nu-ti mai da atentie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cand vine acasa si tu esti intro lenjerie sexy, el se uita la tine sta 2 secunde si dupa se duce la culcare, ce vrea sa zica? a avut parte in alta parte si de la tine numai are chef...

| DulceLup a răspuns:

Ai dubii deja?

| Denisuca21 a răspuns:

Depinde de barbat... daca obisnuiati sa o faceti de mai multe ori pe zi sau pe saptamana, iar acum de 2-3 ori pe luna,zic si eu, e probabil sa se intample ceva cu el! Dar nu te pripi, nu trebuie neaparat sa fie vorba de alta, poate e vorba de munca, stres etc. Vorbiti!