| FreeYoung29 a întrebat:

Cum iti dai seama cand un baiat nu te mai vrea, adica nu mai vrea sa formati un cuplu?

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Te evita; evita sa vorbeasca deschis cu tine; este distant si rece; da raspunsuri seci si daca-l intrebi ce are, de fiecare data acelasi raspuns este "nu am nimic", "sunt doar obosit", "am niste probleme".
Totusi, sunt si baieti care iti spun direct ca ar fi momentul sa va despartiti.

| Jameson a răspuns:

Buna. Pai e foarte simplu, nu mai are timp de tine, cauta defecte, face mofturi, se supara de orice, e mai distant, etc...Ma gandesc ca deja observi ceva ciudat caci de asta intrebi. Daca observi o schimbare atunci e clar.

| StefanChriss a răspuns:

Incepe sa te evite din diferite motive, si stii cum se spune: daca iti doresti ceva, faci, daca nu, inventezi scuze.

| jamal000 a răspuns:

Pur si simplu nu iti mai acorda atentie si are un comportamnet indiferent fata de eprsoana ta.

| AlexandraCris a răspuns:

Bună! Păi devine mai rece, mai distant. Răspunde tot mai rar le telefon şi la mesaje. Iese des cu prietenii fără să te anunţe. Nu prea mai ia în serios ceea ce îi zici.

Răspuns utilizator avertizat