| Nic0le a întrebat:

Cum iti dai seama cu adevarat daca prietenul tau te iubeste?

Răspuns Câştigător
| Awesom a răspuns:

Privind la raspunsurile de mai sus mi se par insipide.Tu iti vei da seama ca te iubeste atunci cand te protejeaza, atunci cand este romantic si idealist si te priveste ca pe unica fata care l-ar putea face fericit si alaturi de care si-ar petrece toata viata.Te iubeste si atunci cand te pune pe un piedestal si te adora.

8 răspunsuri:
| savino23 a răspuns:

Face orice pentru tine.

| MikyMi a răspuns:

Daca este atent cu tine, dupa modul in care iti vorbeste, dupa cum se comporta cu tine iti poti da seama.

| floricika_1940 a răspuns:

Te iubeste atunci cand te respecta, cand iti arata sentimentele lui, cand iti face orice pofta.

| Ecea a răspuns:

Daca inca sta cu tine, inseamna ca te iubeste.

| STEFANXxX a răspuns:

El te iubeste atunci cind sta mereu linga tine sau cind iti cadoneaza ceva sau se gindeste numai la tine sau variante variante, etc.

| Nic0le explică:

Si daca nu are incredere in mine se poate spune ca ma iubeste?

| Nic0le explică:

Desi nu esti vinovat...

| KatherinePiercee a răspuns:

Parerea mea este ca daca te'ar iubi, nu te'ai mai intreba.