| clau021 a întrebat:

Cum iti dai seama daca fostul tau prieten mai simte ceva pentru tine sau nu?

5 răspunsuri:
| BLeur a răspuns:

Fă-l gelos, vezi dacă zice ceva..sau auzi pe la cineva că e supărat din cauza asta. dacă este gelos, DA mai simte ceva pentru tine. Dacă nu,. nu.

| catosp a răspuns:

Daca il vezi cu alta de mana, atunci clar simte ceva...sa o insele pe aia cu tine...winking

| Mavike1337 a răspuns:

Se uita frumos la tine, se da la tine...

| An3ta17 a răspuns:

Dupa felul cum se comporta cu tine sau daca se intereseaza de tine.

| clau021 explică:

Bine dar noi nu putem vorbi pentru ca eu am prieten, si oricum e posibil sa mai simta ceva pentru mine dupa 5 ani?