| Anonimul674 a întrebat:

Cum îţi dai seama dacă o colegă are iubit?

7 răspunsuri:
| Loredana123 a răspuns:

Iti dai seama prin aptul ca nu este atenta (mereu se gandeste la 'el') sau mereu vorbeste prin mesaje, in pauze nu este in clasa, postarile de pe facebook. Sper ca ti-am fost de ajutor

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Nu este o regula prin care ti-ai putea da seama,depinde de personalitate, de apropierea dintre voi.
Cel mai bun mod de a afla e chiar s-o intrebi, desi poate minti.
Iti mai poti da seama din vocabular, daca tot timpul discuta despre un anume baiat e clar ca-l place, sau chiar ca e iubitul ei.
Nu da atentie celorlalti baieti.
Cam astea sunt semnele.
happy

| wolder a răspuns:

O intrebi happy

| Madayna a răspuns:

Simplu, o intrebi.

| AlisPretty a răspuns:

Ori intrebi ori daca e sa o vezi cu el. Sau intrebi pe cineva daca are.

| mona a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa o intrebi

| maradi3 a răspuns:

Se foieste tare des pe scaun in ore...de parc-ar manca-o! happy