| Anonimul674 a întrebat:

Cum îţi dai seama dacă o colegă te place?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

1-Se inroseste
2-Se pisiceste
3-Se baga cu tine in seama aiurea
4-Te atinge subtil pe mana
5-Te lauda
6-Bate apropouri leagate de o relatie
7-Isi atinge parul in moduri mai deosebite
8-Rade la glumele tale -chiar daca unele esti constient ca nu au fost chair asa de bune -nu rade!
9-Se auto invita cu tine in Oras sau la film!
10-Daca te saruta e sigur ca vrea si ceva ...sex laughing))).

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Se baga mai mult in seama cu tine, iti acorda mai multa atentie

| Robbu a răspuns:

Va intalniti des,si atunci te priveste in ochi. Daca intri in vorba cu ea (unele fete evita discutiile lungi,sunt directe),dar cel mai bine, daca si tie iti place acea colega, de ce nu o intrebi pur si simplu? cere-i o simpla intalnire pentru a discuta doar voi doi, si atunci va ve-ti impartasi sentimentele reciproc, daca exista happy Mult noroc!

| LuMix a răspuns:

Se uita asa ciudat la tine si roseste cand vorbeste cu tine

| Adinuta112 a răspuns:

Daca se uita foarte mult la tine, daca se inroseste cand te vede, daca tramura cand te vede,...