| Inuyasha a întrebat:

Cum iti dai seama daca o persoana sa zicem iubita ta consuma droguri? Adica cam la ce trebuie sa fii atent in comportamentul ei?

7 răspunsuri:
| deea89 a răspuns:

Nu stiu daca poti sa iti dai seama asa usor si cred ca fiecare se manifesta altfel atunci cand ei consuma droguri.Fostul meu iubit se droga si se drogheaza si acum...iar eu nu mi-am dat seama niciodata, tot el mi-a zis. Observam ca nu mai merge relatia si in fiecare zi era o problema dar nu ma gandeam niciodata ca se drogheaza. Fata de cum era inainte:ma certam in fiecare zi cu el, nu ne intelegeam de nicio culoare pentru ca eu vb ceva cu el el vb altceva cu mine, vb sa facem ceva nu se tinea de cuv pentru ca na...era ocupat baiatu` si cam astea in mare parte ce le-am vazut la el cand se droga doar ca nu stiam ca el era sunt influenta drogurilor.asata este.viata merge inainte, eu sa fiu sanatoasa big grin
e foarte nasol ca pers iuibita sa consume droguri sper sa nu fie cazul si la voi ca e naspa rau straight face
mult succes :*

| VicuDooDLe a răspuns:

Daca droguri in sensul de altceva decat tigarile normale, atunci o sa fie uneori mai ciudata, sau mai distrata... o sa inceapa sa faca lucruri stupide, rele, banale si daca e pers iubita atunci e posibil sa te invite si pe tine la "distractie", adica sa iti dea droguri. Funda? si noroc cu astawinking

| Fantasy a răspuns:

Hmm.pai.deobicei cei care se drogheaza nu se mai ingrijesc, incep sa slabeasca si nu prea mai mananca, ochii rosii si cearcane.nu stiu altcumva

| ascovit a răspuns:

Este foarte aeriana, vorbeste aiurea, rade fara motiv. Dar cel mai bine, cred eu, este ca ar fi, sa porti o discutie cu ea pe aceasta tema, si in caz ca este adevarat, se adevereste, daca tii la ea, ar trebi sa le spui parintilor ei pentur ca ei ar fi in masura sa isi protejeze fiica.

O zi buna!

| Ioana_1922 a răspuns:

Buna! Daca prietena ta rade incontinuare se comporta ciudat decat in felul ei. Daca te cam respinge si te mai si injura inseamna ca`i drogata sau beata:p. Sper ca te-am putut ajuta cu ceva:d.Succes!

| Synk a răspuns:

Daca ia droguri, are pupilele miki transpira, respira des, se simte obosita, are pofta d viata :X este intr-o satre d mahmureala, dar epinde si de ce drguri consuma, dar pupilel miki se vad la orice drog, crede-ma ca stiu ce vb, ca stiu cum e al mine

| Luannah a răspuns:

De fapt NU sunt pupile mici.Ci mari.Foarte dilatate.La marijuana adica joint se vede clar pupile dilatate ochi injectati, intredeschisi trebuie mereu sa-i tina cat mai deschisi ca se lasa.Merge nesigur, rade ca o/un prostut/a si vorbeste parca i-ar fi rau. Daca a consumat praf ii curge nasu, vrea mereu sa fumeze si nu stiu prea multe ca prafuri nu am luatbig grin