| Radu_5773 a întrebat:

Cum iti dai seama daca o persoana te place cu-adevarat?/ FUNDA happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te uiti la privirea sa. de obicei daca te place... de uita mai mult la tine. dupa ce vezi ca te priveste i-ai nr si idul. incepi usor...

7 răspunsuri:
| NakitoDoll a răspuns:

Vei observa ca se uita la tine.Probabil si cu ochi dulci happy
Degeaba vei pune un prieten sa o intrebe deoarece ea nu v-a spune adevarul pentru. ca va stie ca tu l-ai trimis big grin

| PupicelT a răspuns:

Hmm...pai sa vedem.Eu zic asa, ca o persoana care te place cu adevarat nu te face niciodata sa plangi, sa suferi, o persoana care te place cu adevarat lasa totul balta pentru cateva minute langa tine, o persoana care te place cu adevarat ti-ar acorda toata atentia, o persoana care te place cu adevarat nu uita de niciun detaliu, o persoana care te place cu adevarat are grija sa te faca sa te simti cea sau cel mai fericit/a...love struck
E doar parerea mea happy

| Ciprian a răspuns:

Iti dai seama dupa cu mse comporta. Daca e apropiata de tine, vorbeste cu tine etc. inseamna ca te place.

| diia_3959 a răspuns:

Pai :
iti zambeste frumos,
este mai rusinosa in preajma tah,
[uneori]se uita la buzele tale cand vb blushing
urmeazatsii si tu intinctulhee hee
(:happy funda? (:happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca se uita atent la tine, e mereu prin preajma, rade la glumele tale si te baga mereu in seama.

| ela_9708 a răspuns:

Cand te ignoratongue