| Andrada2343 a întrebat:

Cum iti dai seama daca s-a excitat? Se vede prin pantaloni?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Doar in cazul unor anumiti baieti este posibil sa apara acea "umflatura" mai suspecta fiindca acest lucru depinde de dotarea fiecaruia. Existenta acelei "umflaturi" iti poate indica ca penisul este erect si astfel sa-ti dai seama ca este excitat, dar pentru a fi sigura ca nu este vorba de o batista mototolita si pentru a evita orice confunzie metoda adecvata o reprezinta mangaierea sau palparea cu mana/palma a zonei respective. Procedand astfel iti vei da seama atat de marimea cat si de taria reala a madularului respectiv. happy

| mihai69 a răspuns:

Nu neapărat. Dar mai mult ca sigur, în ziua de azi, ori scrie pe FB, ori pe TPU. Așadar, poți să afli ușor.

| Emilian65 a răspuns:

Da, se vede prin pantaloni.

| seth2016 a răspuns:

Da. Dar mai bine pui mana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se ridică soarele pe cer.

| GoldandSilver a răspuns:

Da, dar si prin comportament, se roseste, se da usor la o parte, ii place ce faci.

| n1445 a răspuns:

Daca este suficienta da se vede laughing

| Steam321 a răspuns:

Exact se vede clar