| TheAlphaFemale a întrebat:

Cum iti dai seama daca un baiat te place dupa prima intalnire?

8 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Te sună când ajungi acasă să te întrebe dacă ai ajuns cu tine.Îţi cere să vă mai întâlniţi.Îţi arată că îi pasă de tine. Dacă nu e aşa, e mai bine să nu te implici.Că apoi apar sentimentele şi lui nu-i va păsa. Dacă nu simţi că e mai mult din partea lui, lasă-l acum.Mai târziu o să fie prea greu.

| mona a răspuns:

Te va cauta in continuare

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Daca i-a placut compania ta, atunci va incerca sa dea de tine prin telefoane, emailuri, messenger etc.
O seara placuta!

| Iunona a răspuns:

Te poti grida dupa limbajul trupului: daca cauta sa te atinga asa"intamplator" pe mana, frunte, obraz sau daca aveti o conversatie in care se implica, daca e atent la tine, chestii de genu asta. Un bun indiciu e si apropoul la alte viitoare intalniri sau daca te conduce acasa, daca te suna a doua zi... happy bafta si sper sa te placa.

| bnutrino18 a răspuns:

Pai.aparentele de cele mai multe ori inseala.Asa ca..nu ai cum sa iti dai seama de interesele lui chiar din prima intalnire.Intai vezi ce-i poate capu'

| Morena3344 a răspuns:

Va incerca sa te caute: pe retele de socializare, la telefon etc. Daca ati avut prima intalnire inseamna ca simte deja ceva pentru tine, deci acum trebuie sa astepti sa faca urmatorul pas sau il poti face chiar si tuhappy

| Morena3344 a răspuns:

Va incerca sa te caute la telefon, pe retele de socializare etc. Daca ati avut prima intalnire inseamna ca simte deja ceva pentru tine, deci acum trebuie sa astepti sa faca urmatorul pas sau il poti face chiar tuhappy

| aLinuTzBTT a răspuns:

Daca o sa vezi ca va continua cu intalniri sa te ia in brate fa si tu acealasi lucru cel mai bine e sa saruti tu prima si daca va vrea iti vei da seama foarte usor Sper ca am fost de ajutor