| Tibyarad a întrebat:

Cum iti dai seama la o fata daca e sanatoasa din punct de vedere fizic si psihic? daca vrei sa iti faci o relatie trebuie sa o cunosti pe partener(a), daca esti indragostit parca ti se pune ceva pe ochi si numa partile bune i le vezi, ce sa faci sa vezi sanatos.astept raspuns

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Salut. Intradevar asa este. Este foarte usor sa dai indicatii asa cum fac eu acum, dar poate te ajuta. Cel mai important lucru este sa gandesti cu capul. Dupa ce, persoana respectiva se dovedeste capabila din toate punctele de vedere, dupa acea poti gandi si cu inima. Daca gandesti de prima data cu inima. nu vei mai vedea nici un defect la ea. Totul este extraordinar. La fizic este usor sa-ti dai seama daca este sanatoasa sau nu. Dar pshihic, va fi foarte greu. Un lucru poti face; Incearca sa-i faci o farsa sau sa o enervezi, si vei vedea reactia ei imediat. Pe un om numai la necaz i-l cunosti cu adevarat. Deci; Gandeste cu capul si, Atentie. Femeile sunt parsive Pa

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Cam greu. Vezi cum este ea, vezi cum este familia ei. Daca sunt boli in familie este posibil sa aiba si ea predispozitie spre acele boli. Nu neaparat genetic, dar avand in vedere ca ea a crescut in familia respectiva, se poate sa fi dobandit anumite obiceiuri care creaza aceasta predispozitie. thinking
Aaa, da, si mai se zice ca, atunci cand mergi "la petit", sa te uiti bine la mama ei, ca si ea va arata asa cand va fi cu n ani mai in varsta. laughing
Da' uita-te si la tine, ca nici tu nu-i fi fat frumos si peste 500 ani. big grin

| Narfundo a răspuns:

Moama ...iti cresc aripi si coarne frate.Stai cuminte cu viziunile astea.