| AndreeaDtm a întrebat:

Cum iti dau seama daca un baiat te place? SAu cun intrebi acest lucru fara ca baiatul intrebat sa isi dea seama de ce il intrebi dar tu sa aflii. Dau fundita la sea care merge...:*

4 răspunsuri:
| Roar a răspuns:

Incercati sa jucati adevar sau provocare tu si el cu cativa prieteni. Daca alege provocare, intreaba-l de cine ii place. Daca nu vrea sa spuna, forteaza-l putin smug Succes

| Adelynutza05 a răspuns:

Pai fa un oracol(un caiet in care pui tot felul de intrebari:cum al chema de cine ii pl...etc)si ii spui sa scrie in el dar daca pui si intrebarea de cine iti pl sa scrii in paranteza sincer
sper ca te-a ajutathappy

| Beckyyy a răspuns:

Pui niste prieteni/prietene de ale lui si de ale tale acre sunt f de incrredere sa il intrebe pe ala de cine ii place sau daca te place sau cum te considera fara sa ii zica ca tu ai intrebat. cred.

| RetardedRacoons a răspuns:

Ii pui mana pe cocosel, daca e ridicat inseamna ca te place happy