| Anonimul674 a întrebat:

Cum îţi poţi da seama că colegă chiar te place?

Răspuns Câştigător
| bbydeea317 a răspuns:

Noi, femeile, folosim psihologia inversa. Daca sigur nu te placea, iti sarea de gat, dar vrea sa fie cucerita. Prin "nu te plac" a vrut sa iti spuna "Prostutule, hai, incearca sa ma cuceresti, ca eu nu pot sa ma lasi asa usor".

Succes!

3 răspunsuri:
| bbydeea317 a răspuns:

Daca iti zambeste, intra in vorba cu tine, iti pune multe intrebari, te priveste fara sa iti dai seama, vorbeste altora frumos despre tine, chiar te place.

| Anonimul674 explică (pentru bbydeea317):

La treburile astea m-am gândit şi eu, dar când am invitat-o să ieşim undeva, m-a refuzat.,, Eu nu te plac"
Dacă sfaturile tale vor funcţiona, dau fundă.

| Anonimul674 explică (pentru bbydeea317):

Like. Dar îmi poţi da nişte instrucţiuni practice?

| bbydeea317 a răspuns (pentru Anonimul674):

Noi, femeile, folosim psihologia inversa. Daca sigur nu te placea, iti sarea de gat, dar vrea sa fie cucerita. Prin "nu te plac" a vrut sa iti spuna "Prostutule, hai, incearca sa ma cuceresti, ca eu nu pot sa ma lasi asa usor".

Succes!