| Anaelenamariajffff12345678 a întrebat:

Cum iti poti da seama dac un baiat mai este virgin?

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si daca ai facut deja de fiecare data tot simti cv de fiecare data, cu una urata, draguta, frumoasa, iubita ta

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai cum, ca nu apare nimic pe fata, sau corpul lui ca semn ac nu mai este vrigin.
Dar il poti intreba pe el!

| Emilian65 a răspuns:

Iti dai seama daca este virgin dupa modul cum lucreaza la locul de munca, adica in pat.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Simplu, cand pe mine m-a intrebat chestia asta o fata, m-am dat singur de gol atunci cand am inceput sa rad.
https://www.youtube.com/watch?v=PDQF_NNqbJc&ab_channel=yusukevc4

| LordCristobal a răspuns:

După modul în care se mișcă în pat și după cum vorbește dar mai sunt și unii băieți care au o inocență care îi da de gol ușor că sunt virgini.

| anonimuIl a răspuns:

În armată în maxim 5 secunde era descoperit virginul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îl întrebi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il intalnesti si ii zici:
Tu: Salut sexosule!
El: salut frumusico!
Tu: pot sa te intreb ceva daca nu te deranjeaza?
El: Da, desigur happy
Tu: Scuze pentru intrebare dar esti virgin?
El: Futut dumnesula masii de ce vrei sa stii?
Tu: Pai asa vreau si eu sa stiu, nu te gandi la nimic rau!
El: Pai daca nu am iubita sunt virgin desigur happy
Tu: Eih, bine, iti place de mine?
El: mai intai arat-o si apoi zic. Are par rolling on the floor
Tu: mmmmmm
El: Nu te rusina, ti-o arat si eu laughing
Tu: Uite, merge sau nu?
El: HOOUMAHH, prea buna happy
Tu: Acum happy
El: Ce acum?
Tu: E randul tau, daca nu ma gresesc!
El: B-bine
Tu: Mi Place happy
El: Ma bucur happy
Tu: Acum poti sa imi dai numarul tau de telefon?
El: Scrie 079---------
Tu: Multumesc frumos happy
El: Acum tu happy
Tu: Scrie 068---------
El: Vrei sa ne intalnim la un suc?
Tu: Desigur happy
El: Bine PA!
Tu: Pa!

PS: Eu doar am glumit happy
E doar o parodie si nu are scop jignirea cuiva!

| ionur a răspuns:

Stai puțin cum adică mai este virgin? Pai o data ce a făcut chestia aia cu o fata gata nu mai este virgin. Nu trebuie s-o facă și cu altă fata doua oara ca să-ți dai seama dacă mai este virgin o data ce a făcut chestia aia gata adio virginitate nu mai este virgin băiatul.

| OmBanal33 a răspuns:

Il intrebi daca intre voi sunt sentimente reale si el nu este un copilaros, o sa iti spuna adevarul

| Anaelenamariajffff12345678 explică:

Vreau sa spun cum imi dau seama dac minte sau nu

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anaelenamariajffff12345678):

De obicei nu minte.

E foarte sincer.

Sau incearcă să te ducă cu zăhărelu'.

| anonimuIl a răspuns (pentru Anaelenamariajffff12345678):

În armată erau verificați militarii noi dacă sunt virgini.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anaelenamariajffff12345678):

Il intrebi cum si-a pierdut virginitatea. Daca ezita sau da raspunsuri vagi ca in "clasa x cu o fata" este un semn ca e posibil virgin dar nu faci decat o presupunere. Sunt si alte semne de comportament dar si acelea pot insemna si altceva.
Nu este un semn fizic daca la asta te referi.
La sfarsit de zi nu are o importanta foarte mare daca este virgin sau nu. Daca vrei sa il jignesti folosindu-te de acest lucru este stupid. Daca este ceva legat de religie iar este relativ stupid. Daca doresti sa intretii relatii sexuale cu el si refuza sa foloseasca protectie, el este stupid si trebuie sa folosesti protectie.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anaelenamariajffff12345678):

"acum 22 ore | Anaelenamariajffff12345678 explică:
Vreau sa spun cum imi dau seama dac minte sau nu"

Doar cu detectorul de minciuni poti afla daca spune adevarul sau minte!