| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti poti da seama daca cineva vrea sa iti fie iubit doar pentru ca ai mai multi bani decat are el?

5 răspunsuri:
| VodkaCoca a răspuns:

In ziua de azi, la cat teatru exista nu prea ai cum sa iti dai seama. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| 10n a răspuns:

Incearca sa fiti iubiti si dupa o sa vezi comportamentul lui.
Ex: daca iti cere bani sau cv de genu. daca vezi ca incearca sa profite, dai papucii.

| TruLeaLea a răspuns:

Dupa felul lui... daca e o persoana fitoasa care viseaza la mai mult e posibil sa fie cu U doar pu bani, iar daca e o persoana simpla care se multumeste cu ce are nu trebuie sa-ti faci griji!winking

| dan18 a răspuns:

Buna.La noi in Romania este mai greu sa-ti dai seama de acest lucru.Un sfat prietenesc ar fi sa nu te grabesti sa-l iubesti mai mult ca tine.Cred ca vei intelege in timp acest lucru.O zi buna iti doresc.