| cf69pisi a întrebat:

Cum iti poți da seama dacă un băiat vorbaret te place? Ce semne iti poate da? happy (am observat ca se uita la prietena mea când ea nu este atentă dar la fel face si cu mine deci nu stiu ce sa cred)

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Nu mai bine il testati sa vedeti daca este sincer?
De exemplu incercati sa ii dati intalnire amandoua in aceeasi zi la aceeasi ora si vedeti pe cine accepta.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti dai seama decat daca iti spune el, direct, fiindca uitatul poate fii cu multe intelesuri, nu un semn clar ca te place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăștia care vorbesc mult "plac" multe fete în general, sunt nestatornici, instabili. Pai se uita la amândouă probabil ca va considera pe amândouă frumoase. Cu ăștia care vorbesc mult nu prea ai șanse sa ii ții mult lângă tine, te va folosi pentru o partida, doua, și apoi next, și tot asa pana la următoarea "victima ". Acum depinde, ca unii vorbesc mult si prost, dar din întrebare postata pari interesata de el, dacă chiar ești atrasa de el,, tot ce poți sa faci este sa fi cat mai dezinvolta în prezenta lui, și naturala; între 2 nu îl ploua dar nici bine nu ii va fi,asa ca fa cumva sa fi tu,, candidata principala ", arata-i subtil ca îți place de el, ca îți place să fi în prezenta lui.dar ăștia care vorbesc mult in general cunosc multe fete, nu se rezuma doar la una, nu este o regula, dar am văzut eu ca în multe cazuri oamenii sociabili primesc mai multă validare de la sexul opus decât cei asociali și sunt mai imaturi, neserioși, și neasumati.

| cf69pisi explică:

Cat iei pe oră ca si cameraman? happy