| Yourgirls a întrebat:

Cum iubesc baietii? adica nu stiu da ei iubesc asa cum iubim si noi sau diferit... ce simt ei pentru o fata? cum? de ex.nu pot sa vad in sufletul prietenului meu ceea ce vad in al meu sad...

Răspuns Câştigător
| sixtythree a răspuns:

Unii iubesc, chiar mai mult decat partenera si poate ca ea nu-si da seama. Dar nu te ingrijora si baietii iubesc. Si simt multe pentru pentru partenera dar reciproca nu se intampla in toate cazurile. Poate ca prietenul tau e unul dintre cei care iubesc mai putin. Depinde si de varsta lui sau/si a ta, sau de ocupatia lui, sau de timpul liber...

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Fiecare om simte diferit, pentru ca suntem persoane diferite. Poate prietenul tau chiar tine la tine, dar nu iti prea arata asta.

| OnlyGirl a răspuns:

Baietii sunt putin mai reci adica ei nu isi exprima sentimentele cum ni le exprimam noi, uneori baietii sufera mai mult decat o fata atunci cand se despart, ei incearca sa ascunda ceea ce simt pentru ca cei din jur sa nu-i creada prea sentimentali ca apoi sa rada de ei... daca nu vezi in sufletul prietenului ta ceea ce vezi in al tau nu inseamna ca nu te iubeste:*

| Libelle a răspuns:

Nu trebuie sa vezi...nu ai cum.Trebui sa simti.