| qieiqpalz a întrebat:

Cum ma pot dezvirgina sunt baiat cum pot sa o fac si sa nu ma doara foarte tare

11 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Depinde: dacă ești heterosexual, atunci faci sex cu o fată. Și asta NU doare deloc, dimpotrivă.
Dacă ești gay, pasiv, caută un băiat cu penisul mai subțire și roagă-l să folosească mult lubrifiant. În mod normal, nu ar trebui să te doară dacă respecți condițiile astea.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Faci sex cu o fata si ca baiat nu te va durea.

| qieiqpalz explică (pentru MihaiNicu23):

Am auzit ca doare cand se rupe ața.

| MihaiNicu23 a răspuns (pentru qieiqpalz):

Ata se rupe doar in unele cazuri la primele contacte, ea mai mult se intinde si nu doare, peste 70% din barabati au inca ata acvolo, nu e rupta pentru ca nu la toti se rupe, poti avea noroc sa nu se rupa, multi barbati la peste 30 de ani au ata acolo, mai mult un disconfort ca se va intinde.

| kar1GaNNN a răspuns:

Doar dacă faci sex cu o fata te poti dezvirgina laughing

| qieiqpalz explică (pentru kar1GaNNN):

Deci nu scap de durere

| qieiqpalz explică (pentru kar1GaNNN):

Ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum „te poți dezvirgina"?
E simplu: caută un homosexual activ.

Cum „să nu te doară"?
Asta chiar că e o nebuloasă totală. Știu și eu... Caută un gay cu... mică și subțire.

| Victoria18 a răspuns:

De cand doare dezvirginarea la baieti?!

| antiqque a răspuns (pentru Victoria18):

De cand toti copiii dau mai departe mitul cu ata care e o dobitocie.

| qieiqpalz explică (pentru antiqque):

Eu asa am stiut ..nu am ce sa fac daca asa mi s-a zis