| denisa_6819 a întrebat:

Cum ma pot impaca cu fostul iubit? suntem de mult timp impreuna dar el nu prea ma baga in seama si cauta cearta din orice motiv

Răspuns Câştigător
| ShaKuri a răspuns:

Poate l'ai plictisit. poate esti cicalitoare...arata'i putina indiferenta

5 răspunsuri:
| albastrel a răspuns:

Off...comunicarea lipseste sigur in relatia voastra.intreaba-l ce are si ce vrea...winking

| viki a răspuns:

Inseamna ca are el ceva... ori nu te mai iubeste, ori si-a gasit pe altahee hee

| mariamaya08 a răspuns:

Daca nu va iubiti si nu simtiti diferite lucruri cand va vedeti, ar trebuie sa va despartiti, deoarece unele persoane se inteleg mai bine cand sunt separate, iar atunci cand sunt impreuna nu se simt deloc bine. Ai putea sa vorbesti cu el si sa vedeti impreuna partile bune si partile rele ale relatiei voastre si atunci o sa stiti ce trebuie sa faceti.

| micky a răspuns:

Pai daca cauta cearta din orice motiv inseamna ca nu tine la tine. thinking

| DrunkShepp a răspuns:

Nu meirta sa iti bati capul cu astfel de probleme. Daca el se poarta asa nu merita sa mai stai cu el. Dar daca vrei neaparat poti sa il intrebi de ce este suparat. Poate ca daca afli poti sa iti rezolvi problema.