| anonim_4396 a întrebat:

Cum ma pot inalta fara sa fac vreun sport?

14 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Sa te rogi la Doamne Doamne sau sa stai cu picioarele in apa.

Prin sport te poti inalta cel mai mult. Dar daca tu nu vrei sport nu iti ramane decat sa faci ce am scris mai sus. laughing

| gabriela a răspuns:

Te inalta si mama natura, dar daca vrei mai mult fa baschet si inot. Bafta!

| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Pai nu prea vad cum ai putea fara sa faci sportthinking

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu poţi. Doar dacă ai vârsta cuprinsă între 13-18 ani te înalţi fără sport.

| ionela8822 a răspuns:

Pe patul lui procust rolling on the floor daca esti lenes si nu vrei sa faci sport, care nu te ajuta doar sa te inalti si sa te dezvolti armonios

| VladRO a răspuns:

Eu am 1, 88, nu am facut niciun sport, acum nu de mult m-am apucat de tenis, dar oricum, nu m-am mai intaltat de cand m-am apucat de tenis laughing Deci reteta ca sa te inalti e urmatoarea

cu cat mananci mai multe agreşe cu atat te inalti mai tare! sunt putin acre, ce-i adevarat, dar da roade!

| DanielJackson a răspuns:

Incearca cu un ziar sub picioare, e foarte simplulaughing. acum serios, pur si simplu trebuie sa-ti doresti asta, si e suficient.

| Ina_8759 a răspuns:

Stai agatat cate 5 minute pe zi pe un spalier...Nu stiu cat de mult functioneaza, dar lucrul acesta i-a fost sugerat unei colege de catre profa de educatie fizica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine a spus Alixie roaga-te la doamne doamne si fa sport de mic ca e bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa iti traga D-zeu una intre picioare.laughingSa vezi ce te vei inalta atunci

| Maria_8560 a răspuns:

Stai in ploaierolling on the floor

| andreea_3181 a răspuns:

Facand inot

| Cubulets a răspuns:

Mai viseaza

| deeutzy a răspuns:

Eu am auzit ca un om creste 1 cm pe zi dar din cauza ca sta in picioare nu mai creste asa mult daca e adevarat atunci durmi toata ziua daca nu.mananca multe fructe, bea minim 2 l d apa p zii.si mai alearga si u din cand in cand