| AndrewTate7789 a întrebat:

Cum ma pot lăsa de masturbare?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce te ai lăsa?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai stai mainile in chiloti non stop, le gasesti o ocupatie, o munca sau doua, ca sa fii toata ziua ocupat si sa nu mai ai timp de frecat.

| mihai69 a răspuns:

De ce ai vrea să renunți la singurul lucru care îți aduce plăcere?!? Și gratis pe deasupra!

| doctorandus a răspuns:

Ideea ca masturbarea dauneaza este simptom de boala mentala. Discuta despre asta cu un psihiatru.

| TimberWolf a răspuns:

Te apuci de cosit si nu mai ai timp!

| Madaxo97 a răspuns:

Nu te mai uiți la filme xxx

| unboschetar69 a răspuns:

Te apuci de alcool

| Axel789 a răspuns:

Nu cred că e nevoie să te lași, deoarece nu este un viciu la care să trebuiască să renunți. Nu are nimic dacă te masturbezi.