| MadaMădalinamada567 a întrebat:

Cum mă pot simţi mai satisfacuta în timpul actului sexual? pentru ca uneori nu ma simt.Am 23 de ani

9 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Poate nu o faci cu persoana potrivita.

| darrio2007 a răspuns:

Schimbă partenerul.

| Violleta2022 a răspuns:

Ii ceri asta barbatului cu care ai sex, ca numai de el depinde satisfactia ta sexuala.

| mihai69 a răspuns:

Ajută-te cu un vibrator clitoridian. Poți încerca și să pui un butplug.

| Hyperion7 a răspuns:

Pai poate nu te stimulează,poate nu aveți preludiu de calitate sau, daca nu, poate nu te atrage fizic și nici psihic, iar dacă nu există dorința, nu exista nici sex de calitate.

| Madaxo97 a răspuns:

Nu o faci cu persoana potrivită, plăcerea vine de la creier, iar dacă persoana respectiva îți provoacă numai stres și certuri, nu prea vă înțelegeți (cum zici în celelalte întrebări) e firesc să nu mai ai chef nici de sex și să nu simți mare lucru plăcere

| Delllla a răspuns:

Oi fii nimfomană.

| Lubeniță38900 a răspuns:

Posibil ca partenerul tau să nu-și facă treaba cum trebuie, să-ți fara sex oral. Bărbatul trebuie sa te satisfacă, daca nu te satisface, trebuie sa se îndrepte. Uitați vă la filme porno și încercați noi poziții. Sau încă o soluție sa ai chef, sa fii satisfăcută este maraton forte.

| lazafanel a răspuns:

Vino la mine