| AndreeaZM a întrebat:

Cum mi-as putea da seama sigurr ca un baiat are sentimente pentru mine, chiar daca curteaza mai multe fete?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Din moment ce curteaza mai multe fete pentru sex posibil te va curta si pe tine pentru sex, intrebarea e tu ce vrei sex sau relatie?

| Danysan a răspuns:

Trebuie sa vb cu el.Incearca sa bati apropouri si vei intelege daca te place si nu vrea doar sa fie cu tine pentru altceva.E cam dificil sa stii daca are Sentimente, dar asta se vede pe parcursu unei Relatii -si ar fi Bine sa aveti una.

| catablondu a răspuns:

Daca e vorba de sentimente, sigur nu le are impartite in mod egal la 400 de fete. Daca e vorba de ceva sincer, va incerca sa te curteze doar pe tine. Sfatul meu e sa ai grija si sa nu cedezi fara sa cunosti. Mult success.

| HELLBOY32 a răspuns:

Daca te place pe tine, nu curteaza pe altele.