| DiannaDi a întrebat:

Cum ne dam seama daca baietii vorbesc adevarat sau ne vrajesc? happy

7 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Pai daca vreti sa stiti si asta noi cu ce mai ramanem?laughing

| ionut7782 a răspuns:

Nu ai cum sa iti dai seama pana nu il cunosti marea parte.sunt baieti care te mint si sunt in stare sa se si jure stramb sa il crezi.deci depinde de multe chestii.pot spune doar deschide bine ochii si vezi pe mana cui te dai.succes.ah da si mai e o chestie si ti-o spune un baiat.iti sarut mana si un picior pana te vad in fundul gol. logica suna in felul respectiv.te poate minti continuu pana obtine ce isi doreste. poate fi un baiat exemplu dar la urma dupa ce obtine ce vrea se schimba la 180 de grade de nici tu nu il mai cunosti.

| Phutui a răspuns:

E greuhee hee) iti spun eutongue. daca e actor bunhee heete face cat ai zice pestehee hee

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

laughing mori si nai sa afli tongue

| Dunnamite a răspuns:

Iti iei un detector de minciuni!

| ZippyCata a răspuns:

Imi pare rau sa te anunt fara decetor de minciuni e imposibil

| MariusUCV a răspuns:

In timp ce vorbesti cu el observai si cele mai mici gesturi, urmarestel in timp ce-ti spune ceva, daca se uita la tine si zambeste spune adevarul, daca se uita la tine, dupa un moment intoarce capul se uita in jos sau in orice alta parte si revine, atunci sa fii sigura ca te minte big grin