| FlorinaDaniela23 a întrebat:

Cum ne putem menține eu și soțul meu viata sexuala conectata având în vedere ca avem o fata câte are un an?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

In caz că ai uitat

https://www.tpu.ro/......doarme-cu/

...dar tu ești aia, cu zero reacții

| Madaxo97 a răspuns:

Ai mai pus de vreo 3 ori întrebarea. Simplu, fata în camera ei, voi în dormitor cu ușa încuiată și faceți cât sex vreți. Sau dacă dormiți cu ea în pat cum spui la întrebările anterioare, o lăsați acolo și după ce adoarme plecați voi doi în alta cameră(baie, bucătărie, living) și faceți sex.

| wildthing a răspuns:

Cred ca tu pui intrebarile astea la misto. Hai sa fim seriosi, nu e chiar "rocket science".winking

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Lasi fata in camera ei in pat de copil pana face ti voi sex ca doar nu te f e ăla 5 ore nonstoplaughing

| Lubeniță38900 a răspuns:

Puteți face când adoarme dar sa fiți siguri că a adormit complet. Sau puteți să o duceți la bunici câteva zile.

| Violleta2022 a răspuns:

Facand sex, dar nu cu copilul in camera!