| alin9923 a întrebat:

Cum o fac sa ii placa de mine?
Suntem buni prieteni din copilarie

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

E greu sa te scoata din friend zone, dar incearca sa ii aduci flori si sa o scoti la cina, pranz spunandu-i ca iti place de ea.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil te trateaza ca pe un frate si nu poate vedea in tine un iubit.
Din pacate, nu poti face nimic, ca nu poti schimba sentimentele cuiva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te arãti cu alte fete mai frumoase ca ea, asta ar putea sa o facã sã vina la tine. Asa prinzi 2 dintr-o bucatã.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Bun sfat. Când nu poți agăța o tipă, agață 2 mai frumoase. Are logică.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Da are. daca agatã una mai urâta, prietena lui "bunã" devine agresivã si ii dã doua peste ochi.

Răspuns utilizator avertizat
| abcdefghjklmnoprst a răspuns:

Depinde si ce varsta ai tu si ea, daca aveti in comun lucruri.Sunt mai multi factori, daca iti da semne poti incepe sa vorbesti deschis cu ea dar daca nu simti asta nu are rost ca s ar putea sa pierzi si aceasta prietenie.