| anonim_4396 a întrebat:

Cum pnm sa ii conving pe a mei sa ma lase singur la mare!? Ei nu cred ca ma pot descurca...dar oricum ma gandesc sa plec fara sa stie. Ce parere aveti!?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns:

Cati ani ai?
In niciun caz sa nu pleci fara ca ei sa stie, pune-te putin in inima lor.

| xxxCARBONxxx a răspuns:

Depinde citi ani ai, daca ai 18 poti sa faci ce vrei, daca mai putin, incearca sa le castigi increderea, sa-i faci sa te creada matur.

| HaoseBrap a răspuns:

Pleaca fara sa stie dude... poate ai noroc si gasesti niste pedofili gay xD

| ToxiSun a răspuns:

Salut! depinde de cati ani ai! Crede-ma parinti nu or sa te lase nici la 30 de eni dar tu acum trebuie sa-i comvingi sa le exlici ca o sa te descurci.Dar faza asta tine si de cata incredere au in tine ca daca cine stie ce ai facut si ai pierduto nu mai ai sanse sa te lase.Ma rog incearca sa-i convingi sa te lase zile ca esti respomsabil/a si o sa te lase.
P.S. Sa nu faci prostia sa pleci fara sa le spui ca o sa piarde de tot increderea in tine si nu o sa-ti mai dea libertate pe care tu o consideri necesara.Deci nu face asta...

Succes! :*:*:* pwpky

| Anon2013 a răspuns:

Cati ani ai? Conteaza si varsta si daca mergi singur sau cu alti prieteni.