| LiLlYAnNe a întrebat:

Cum poate o fata de 12 ani sa cucereasca un baiat?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, depinde si de varsta baiatului nu e totuna daca el are 12 ani sau daca are 20... poate sa cucereasca un baiat daca e naturala, comunicativa, de treaba, daca vrei sa cuceresti un baiat, zambeste-i, vb frumos cu el, stai in preajma lui, gaseste diferite pretexte sa intri in vorba, arata-i ca meriti atentia baiatului, succes, te-am pupat!

45 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, baietii nu se gandesc la varsta asta ca pot rani pe cineva...Eu se gandesc la altceva nu la o relatie stabila si sincera... Cel mai bine ar fi daca i-ai fi o prietena buna si nu o iubitawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aratai sanii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa ii spui ca il iubesti si cred ca el va face pasul urmator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot cuceri o fata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kasumy si eu am 12 ani si iubesc un baiat care are 12 ani si il cheama dragos am citit toata lista dar nu am gasit nici un sfat de ajutor si stiu cu simti. sfatul meu este sai faci ochi dulci sa il intrebi cei place ca hoby, cu cine tine la meciuri, ce jocuri, filme, sportri ii plac etc. iar tu ar trebui sa-i zici iti plac aceleci. sa nu spui ca il placi lasa-l pe el sa afle. vorbestei vorbe dulci etc. eu iti urez multa bafta ca sal cucerestii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur ca poti.Si ce daca ai 12 ani, daca arati cat de cat bine, fii sigura ca o sa poti sa il cuceresti, Iti dau un sfat, fii tupeista si date la el pe fata pentru ca o sa mearga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa cuceresti un baiat prin mai multe trucuri.Eu cred ca nu trebuie sa fie mare diferenta de varsta, cum ar fi de 10, 6 ani.Primul truc este:apropiete de el, dar nu foarte mult. Dupa asteapta daca iti trimite un mesaj ceva. Daca da inseamna ca vrea sa va cunoasteti(ca prieteni sau iubiti)... Daca nu inseamnna ca nu prea vrea, dar nu renunta...mai incearca cu un mesaj, fii prietena cu prietenii si prietenele lui si daca chiar nu-ti raspundenu vrea sa fii amica lui, sorry daca se intampla asta si al 2 fii tupeista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la varsta asta cu baietii e cam...eu am 13 ani si inca nu ma gandesc la asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ar trebui sa ai o relatie la varsta asta... dar te poti imbraca bine, ai grija de parul tau poarta-te normal si fii cat mai atractiva! Si restul va veni de la tine! Gandeste-te! Am si eu propriul meu exemplu, e un baiat de care imi place lui nu prea ii place cum arat dar ii place parul meu si stilul meu! Dar dupa ce m-am comportat normal, a innceput sa ma placa si mai mult.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fii tu insuti si intra in discutie cu el dar nu te da la el asteapta si se va da el la tine fii sigura de asta

| ChiritaRobert99 a răspuns:

Cati ani are?
au sunt baiat si stiu cum e si de acea ityi rasp la aceasta intrebare
trebuie sa te duci la el in pauza si il intrebi daca poate veni in parca si acolo ii spuica iti place mult genul de baiat ca el si de
acea il iubesti

| Sayakoo a răspuns:

Fi u insuti daca ai prietene punele sal intrebe ce fel de fete i plac sau fa un oracol asa am facut am incercat sa vad ce i place si ce nu dar in special incearca sa fi u insuti poate nai noroc cu el dar vei avea cvu altu sigur o sa cuceresti macar o privirewinking

| VlaAaDuTzZ333 a răspuns:

Daca el sta intr-o banca si tu in alta vorbesti cu diriginta sa te mute in banca cu el.Ii mai ceri radiera un creion sau altceva si incerci sa intri in borba cu el.Crede-ma daca esti tu insuti si esti tot timpul calma cu el intotdeauna il asculti si ii dai sfaturi. Pune si o prietena buna sa intre in vorba cu el si sa-l intrebe lucrurile care-i plac sau sa puna cateva vorbe bune despre tine.Si eu am stat cu o fata care o placeam si eu dar ma placea si ea si daca esti calma si tu insuti vei castiga.Bafta

| Stefania_Pitica_1980 a răspuns (pentru monyk):

Mersi la mine a mers

| Ciobanu_Ionela_1990 a răspuns:

Nu stiu