| Alex a întrebat:

Cum poate prietenul meu s-o uite pe fosta lui prietena?

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sa o evite, sa stea singur o perioada, sa se indragosteasca usor de tine.

| dan_2834 a răspuns:

Va.fi.greu.sa.o.uite.daca.a.iubit-o.cu.adevarat.insa.nu.imposibil.Trebuie.sa.isi.doreasca.cu.adevarat.lucrul.acesta,mai.ales.daca.te.are.pe.tine.alaturi.,,Cui.pe.cui.se.scoate,,Sper.sa.reuseasca.

| olinka_1152 a răspuns:

Doar cu ajutorul tau,,, fa-l sa se simte bine cu tine,,,, si sa nu aiba timp de ginduri pentru altele.

| Carmen_4042 a răspuns:

Buna! Ca s-o uite pe fosta lui prietena, trebuie sa devii atractiva pentru el si sa-i indeplinesti dorintele, sa il intelegi etcetera.