| Hermaniona a întrebat:

Cum pot afla daca un baiat ma place?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CuteGirlSweet a răspuns:

Funda! mie mi-a mers, ii spui asa..ALEangrysau cum il cheama pe el) te uiti in ochii lui si apoi te uiti altundeva, de exemplu...la un ceas, daca se uita si el inseamna ca te place sau daca rupi un creion si il pui sa ti-l ascuta si zice da inseamna ca te place. FUNDAlove struck

10 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Cand cineva te place se poarta cu mai multa atentie cu tine. Vorbeste frumos, iti face complimente... Dar mai simplu este sa intrebi.Nu patesti nimic.

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Iei un obiect de-al lui si mergi la ghicitoare!

| Bia2001 a răspuns:

Atunci cand un baiat te place sta mai mult pe langa tine, sau iti povesteste lucruri sa in unele cazuri te loveste, depinde de fiecare baiat

| mariumarius a răspuns:

Intreaba-l

| amalia025 a răspuns:

Buna.
Un baiat te place atunci cand se baga in seama cu tine mai des, si vrea sa vorbeasca cu tine mai mult decat un simplu ''ceau, ce faci?''. Incepe sa ii intrebe pe prietenii lui sau pe ai tai despre ce parerea ai de el si incepe sa caute mai multe lucruri despre tine. Daca esti intr-un conflict, iti ia apararea. Incearca sa te atinga subtil, chiar si pe umar. Poate va vrea sa te faca sa zambesti
Cam acestea sunt semnele. Daca vrei, il poti intreba mai... puteti juca un joc ''adevar sau provocare'' si vei afla ce te intereseaza despre el.
O seara frumoasa!

| loveyouidiot a răspuns:

Incearca sa afli prin intermediul unui prieten comun. Sa-l pui sa-l intrebe care e parerea lui despre tine. Asa e cel mai simplu...Succes!

| scooby98 a răspuns:

Nu te complica intreaba-l nu ai ce pierde big grin

| POKERFACE333 a răspuns:

El va incerca sa vorbeasca cu tine sa te amuze si alte chestii.
Funda?

| lexaalexya a răspuns:

Simplu il intrebi daca te place si ai aflat raspunsul...