| d33utzaandr33utza a întrebat:

Cum pot afla daca un baiat ma place?

Răspuns Câştigător
| Robeert a răspuns:

Incearca sa intri mai mult in discutie cu el si daca obseervi ca mereu vine la tine si titi spune complimente ai putea sa'l intrebi daca te placewinking. iNcEaRca:X SuCcEs:!

4 răspunsuri:
| Cypronge a răspuns:

Fiecare persoana isi manifesta dragostea in felul sau, cateodata isi arata dragostea intr-un fel care poate fi mai greu de observat.
Cea mai simpla cale de a afla e sa te intalnesti cu el singura fata in fata si sa ii spui ca iti place de el iar apoi totul va decurge de la sine, si chiar daca cumva raspunsul primit nu e cea ce sperai macar vei sti cum sta treaba daca persoana acea merita atentia ta sau daca e mai bine sa treci peste ea si sa iti gasesti pe cineva care merita interesul tau.

| XoOxXo a răspuns:

-dupa felul cum se comporta cu tine
-daca vrea mereu sa fie cu tine
-oriunde mergi tu vrea sa mearga si el cu tine
-te intreaba ce faci, cum esti-daca te vede trista te intreaba ce s-a intamplat?, dc esti trista? etc
-daca iti cumpara ceva, ceea ce tie iti place
-daca te intreaba daca vrei sa mergi cu el la o petrecere
-daca iti da un pupic
-daca te intelege
-daca iti spune ca poti sa-i spui orice, ca el mereu te va asculta-daca iti spune ca mereu va fi alaturi de tine(asta inseamna dehja ca te iubeste)
-daca iti cere nr de telefon
-daca se uita cu zambetul pe fata,(la tine)
-daca te apara
-daca iti spune vorbe dulci de ex(esti frumoasa, dulce, draguta)
-daca te pipaie(nu dur ci asa lent)
-daca merge in tine intentionat, si iti spune scuze n-am vrut
-daca te invita la un suc, pizza etc

si altele:X:X

sper ca te-am ajutat:X

fundita?:X:O3

| doriiy a răspuns:

Simplu. va adanciti in discutii.
si acum sincer. sunt atatea intrebari pe TPU cu privire la ' cum aflu daca ma place ' ce trebuia sa mai pui si tu intrebarea asta? thinking

| Pinguinul_8392 a răspuns:

Il intrebi pur si simplu. Ii pui un biletel in ghiozdan. Sau il suni.