| bestgirlcoolsexi990 a întrebat:

Cum pot afla daca un baiat mai mare ma place?

Răspuns Câştigător
| Alexutzica a răspuns:

Buna. Prima data observi : Observi asta din reactiile sale, prin modul in care se comporta cu u fata de restul fetelor.
Daca se comporta mai special, daca face macar "mici sacrificii" pentru u e clar ca tine la u.
Mici sacrificii adica daca-l rogi ceva si vezi ca te ajuta, studiaza-i si modul in care te-a ajutat si iti vei da perfect seama daca tine la u sau nu.
Un exemplu e sa-l rogi daca poate sa te insoteasca nu stiu unde, asa il poti cunoaste mai bine sa mai vb cu el si sa-i arati cine esti u de fapt.
Alt ceva. i-ai putea zice daca vrea sa te ajute la niste teme sau orice, orice iti trece prin cap.

5 răspunsuri:
| Lilia2621 a răspuns:

Dupa semne, dupa cum vorbeste cu tinr, dupa cum te priveste. Dar cel mai bine e sa-l intrebi.

| xerox a răspuns:

Usor.Il intrebi sau daca il vezi ca te bordeaza sub diferite pretexte.

| AlexTheSpecialOne a răspuns:

Cel mai simplu intreaba-l

| AlwaysWinner a răspuns:

Pai fi atenta... cand treci pe langa el te uiti la el dar sa nu te uiti obsedant... v-a crede ca esti moarta dupa eloh go on.
Daca si el se uita la tine de fiecare data inseamna ca te place... daca te ignora inseamna ca nu ii prezinti interes...

| anoonim_8387 a răspuns:

Maii simplu si usor ori intrebi tu. ori pui o prietena sa vbeasca cu el despre tine si sa iti povesteascahappy si atat