| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot ajunge in Ploiesti sau macar la mijlocul drumului dintre Bucuresti si Ploiesti? Am cunoscut un baiat acum 2 ani pe o retea de socializare, iar de curand nu stiu cum m-am indragostit de el, si daca as gasi o solutie sa ajung macar la mijlocul drumului ar fi si el de acord, ca asa el nu are cum sa ajungasad. PS:FARA SA AFLE PARINTIIlaughing.

4 răspunsuri:
| kathgilbert a răspuns:

Cu trenul. Sau cu microbuzul. Daca esti din Bucuresti, vezi ca putin mai incolo de Gara de Nord e si o statie de microbuze.

| aryana1991 a răspuns:

Cu un microbuz e cel mai simplu

| crynys a răspuns:

Poate te duci de tot si tu ca alea doua care ai disparut cu doi tot asa cunoscuti pe retele de socializare anul trecut si care vroia sa le scoata la produs mai bine gaseste-ti tu marea dragoste prin cartierul in care stai sau pe cineva care stii unde sta si cu ce se ocupa.

| lolly a răspuns:

Ai grija sa nu fie vreun rapitor.Vanzator de carne vie (produsul).