| cosminache a întrebat:

Cum pot atrage atentia unei fete?

3 răspunsuri:
| idomiralin a răspuns:

Poti atrage atentia ei, mergand si vorbind cu ea pentru inceput. Nu are rost sa pierzi timpul gandindu-te la alta solutie. Du-te si flirteaza cu ea, fa-o sa rada, sa se simta bine. Cum faci asta? Sunt mai multe metode: tachinand-o corespunzator, jucand un rol cu ea,... Daca vrei sa afli mai multe, poti citi ultimul articol postat de mine pentru inceput http://seduceandattract.blogspot.com/2012/01/secrets-of-attraction.html. Vei gasi insa multe altele, care te pot ajuta.

| Antonia50 a răspuns:

Pai depinde de fata. la unele le plac baieti buni( in sensul ca ajuti tot timpu pe cineva etc.) la altele cei frumosi. pai ca sai atragi atentia poti face multe lucruri fiind foarte bun cu ea, sa vada ca poate sa aiba incredere si ca tii la ea, sau ii spui direct ca o placi si o spui si insisti intruna ( o sa fie nervoasa dar daca te place ca in cazu meu ) o sa se indragosteasca incetu cu incetu.varianta 1 e cea mai sigura, sper ca te-am ajutat happy

| Kolcsar_Robert_1987 a răspuns:

1) incerci cumva sa te bagi in seama.
2)vezi daca e de tine
3)imprietenestete cu ea
4)mai apoi cred ca iti dai seama si u de urmatorul pas...