| Catyy96 a întrebat:

Cum pot atrage atentia unui baiat foarte tare? adica sa se gandeasca numai la mine, deja i'am atras atentia. Vreau sa mentionez ca deocamdata vorbesc cu el doar pe mess.Nu'l cunosc extrem de bine dar voi face orice sa fie al meu.Multumesc!

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu are cum sa se gandeasca doar la tine. Cum lumea ta nu graviteaza in jurul unui baiat, asa ca nici lumea lui nu o sa graviteze in jurul tau. Vorbeste mult cu el ca sa-i atragi atentia asupra persoanei tale.

| Sonny a răspuns:

Ce te face sa crezi ca cineva poate sa se gandeasca doar la o fata, nu e omenesc frate, nici daca ai avea puteri supranaturale nu ai putea sa faci asa ceva.
Legat de ce ai scris tu, eu zis sa fi naturala fara sa joci nu stiu ce regie ieftina, caci de cele mai multe ori dau gres. Daca e sa te placa, incearca sa il faci sa te vada asa cum esti tu.

| Bubuuuu a răspuns:

Si eu am fost in situatia asta straight face. Fara sa stiu ce am facut. m. o invitat in oras. dar eu EXTREM de emotionata si fraierahee hee i.am zis ca nu pot.si ca am putea merge alta data happy. Incearca sa-i fii prietena buna [cred ca asta a mers big grin] bafta! Funda?smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As putea sa te ajut caci im iplace sa fac din astea dar imi trebuie citeva poze cu tine si el daca vrei dai add la id fulgerila100_vlad

| Gabriel4 a răspuns:

Uite cateva sfaturi :
1. Sa nu il cauti incontinu ca pari penibila.
2. Daca vrei sa il cunosti invita-l undeva... De exemplu la un suc, la o plimbare prin parc, etc.
Imbraca-te frumos, putin atragator, fi feminina si... vorbiti...

Spre sfarsitul intalnirii... zi ca te-ai simtit bine si ca ai vrea sa se mai repete. Daca cosideri ca el e atras de tine poti sa il saruti ( daca vrei sa afli mai multe intereseaza-te de " limbajul corpului").
Bafta! Sper sa reusesti! happy