| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot castiga bani din filme porno?
Ma gandeam sa devin actor si producator de filme porno!
Am gasit o tara cu femei extraordinar de frumoase albe caucaziene! care ne vad pe noi cetatenii UE ca si cand am fi Mesia sau americani.
Ele trag de tine ca barbat sa te combini cu ele in speranta ca o sa te faca de acte ca sa le aduci si pe ele in UE...

Asa ca ma gandeam sa ma fac actor de filme pornobatting eyelashes
Cum ar fi?
Inafara de placere sa mai castig si bani din chestia asta

INTREBAREA MEA ESTE :
CE FAC CU FILMELE DUPA CE LE AM?
Cum le vand in mod legal ca nu vreau sa am probleme!
Cum pot sa castig bani reali?
Stie cineva? Exista vreun site care le cumpara cu banii jos?
Sau cum se procedeaza in acest domeniu?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Exista agentii care angajeaza actori porno, am cautat pe net dar nu am gasit naiba stie de ele. Prin statele unite e mult mai usor sa te bagi in meserie pentru ca au case mari de productii unde iti face o proba cu una instantaneu si analizele necesare

| RxTx a răspuns (pentru mgtow):

Eu fac excursii sexuale in multe tari merg sa mi-o trag cu tot felul de femei pe banii mei
sa vad care mi-ar placa
ca folosesti nu folosesti obiectul muncii timpul lui trece

tata zicea f nu f timpul p trece
Asa ca nu as vrea sa treca timpul si pe urma sa imi para rau ca nu am folosit la maxim ce mi-a fost dat de la Dumnezeu

Inafara de asta chiar vreau bani pentru noi excursii sexuale
asa ca de munca nu am timp
si ma gandeam sa imbin utilul cu placutul

nu vreau sa fiu angajat pe treaba asta pentru ca eu pot sa o fac cate o data bine alta data nu merge, nu as putea sa o fac cu cineva de care nu imi place, am mai incercat chestia asta, daca imi place de persoana merge chiar si de 5 ori pe noape daca persoana o face din sila si nu se implica si ea nu merge de loc.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

rolling on the floor)) ce idei
pai probabil iti trebuie un site propriu, niste acte facute, casa de productie, sula mea, nu-ti cumpara tie nimeni filmu, daca chiar vor un film cu tine te filmeaza ei ca d-aia au si ei cameramani, stiu ca sunt si d-astia care cumpara si fac d-alea de amatori(sau erau, stiu ca am vazut asta intr-un film cand un cuplu incerca sa castige bani rapid).

motivul pentru care tu vrei sa faci asta e ca sa pleci in alte tari si sa dai la mumu, vrei experiente noi. iti spun eu sigur ca sunt tot felul de fete si-n tara asta si e mai bine dupa ce iti petreci cateva zile vorbind si plimbandu-te cu ea, fiecare e diferita si sunt multe frumoase big grin

| ȘefuLaValută a răspuns:

Înainte sa-ti raspund la întrebare raspunde-mi tu la una: Tara aia e Ucraina sau Cecenia?

| RxTx a răspuns (pentru ȘefuLaValută):

Nici una nici cealalta imi e frica sa calc acolo

| Vultur_Nicu_1986 a răspuns:

Bună vreau sa fac un film +353894892236 watap