| aleza21 a întrebat:

Cum pot condimenta viata sexuala? De ceva timp aleg numai pozitia misionarului.Si mi-e frica sa nu se plictiseasca iubitul de mine. Ajutati-ma. Dau fundita.

7 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

Nu u trebuie sa alegi pozitii el trebuie sa fie cel care conduce ( eu asa fac ) dar daca este un pic mai " crud " atunci incearca pozitia lingurita este super mai ales ca te face sa fi HOT. Poti sa glumesti cand faceti sex ii spui asa " hai un 69 pana nu facem noi 69 ". Daca mai vrei sfaturi da mi id tau prin mesaj si iti mai explic.

| dreamygirl a răspuns:

Fa tot ce-ti trece prin cap.Nu cred ca sa faci sex uitandu-te pe un manual de instructiuni clare o sa dea rezultate...Parca-mi si imaginez un dialog gen "Nu iubi, tu trebuie sa stai asa...Nu! Gata! Asa!"
Fii dezinhibata!

| YourDailyApple a răspuns:

Leagati-va de lustra atunci cand faceti sex love struck
Senzatie unica big grin

| KissStarDee a răspuns:

Fa si alte pozitii, cauti pe google pozitii de sex si gasesti ce vrei si imagini presupun, cumpara de la sexshop jucarii daca sti ca il excita, fa ce ii place lui, fa ce crezi ca nu il va plictisi niciodata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Condimenta? punand piper pe organele lui genitale. El alergand spre spitalul de urgente cu penisul intr-un ibric, iar tu ocupata sa-i dai fund ita electricianului, care de fapt e tamplar, care logic a facut armata(deci e misionar) si poate executa si cateva misiuni.

| bogorodeamarian a răspuns:

Depinde ce esti dispusa sa faci. A condimenta inseamna a face ce el crede ca nu ai fii dispusa sa faci niciodata, si pana la urama, daca el in sinea lui i-si doreste, iar tu esti prea timida, sau mai "retrasa", in pat, atunci el va pica la prima femeie care ii va satisface pofta.Asa ca ...intreaba-te pe tine cat de mult il vrei si cat de in largul tau te simti cu el iar apoi fii "o curva in pat"dar "o doamna in societate". Sper sa nu fii certat pentru expresiile astea dar cam asa se zice in societate ca sa ii dai unei femei sfatul ca atunci cand esti in pat cu iubitul, nimic nu are limite dar cand deja iesi in lume, sa i-ti pastrezi demnitatea ta de femeie.