| frisca a întrebat:

Cum pot cuceri un baiat capricorn? spuneti. mi din experientahappy

Răspuns Câştigător
| HardcoreMuffin a răspuns:

Depinde de zodia ta. Uite eu sunt in zodia Pesti si prietenul meu e capricorn...Sunt o fire cam ciudata, simt ca am destula viata in mine cat pentru 2 oameni.Fac numai prostii,mai exact ce imi trece prin cap, si sa stii ca asta ii atrage pe capricorni, spontaneitatea si comportamentul putin mai agitatwinking

6 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

La fel ca altiihappy nu conteaza zodia! zodia e doar o prostie. nu crede asa ceva.

| sofia_8041 a răspuns:

Pai am avur de-a face cu cativa capricorni la viata mea si sper deosebire de ce zic altii ( ca zodiile nu conteaza) am observat ca toti aveau anumite lucrui in comun astfel incat am tras urmatoarele concluzii: le plac fetele stilate si finute, care nu se imbraca prea vulgar si cu fusta super scurta si cu un super decolteu, le place ca o fata sa arate ceva dar nu prea mult, sa stie ce vrea, sa fie luptatoare si indepndenta si sa stie sa se in societate ( dar depinde si ce varsta are capricornul tau).
Baietii in zodia capricorn sunt destul de reci pe plan sentimental dar daca ajungi sa treci peste carapacea lui protectoare vei observa ca si ei pot sa iubeasca o fata din tot sufletul si pot sa fie gelosi si posesivi.
Succes!

| poliku a răspuns:

Nu e desteptaciune ma, e adevar!
Analizeaza intrebarea ta si iti vei da seama ca e o tampenie de intrebare

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Cumparai o capra laughing

| frisca explică:

Si eu sunt in zodia pestilaughing

| frisca explică:

.si cei care se cred prea destepti sa ma lase.