| LoVeIsMyAir a întrebat:

Cum pot cuceri un baiat? Cum ar trebui sa fiu pentru. a fi pe placul unui baiat dragut si inteligent?

Răspuns Câştigător
| sagetator a răspuns:

Daca esti draguta si inteligenta, ai sanse mari sa il cuceresti.Incearca sa pari interesata de tot ce ti se povesteste(la inceput), incearca sa ai un vocabular cat mai "curat", incearca sa nu cazi in extreme atunci cand nu stii ceva despre un anume subiect( stii cum se zice: "tacerea e de aur"), evita sa folosesti cuvinte sau expresii care pot deveni enervante. Incearca sa ramai naturala, nu copia nimic, fii independenta din punct de vedere lingvistic,; sa ai un vocabular propriu.

3 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Sincer,sa fi rea, provocatoare

| ღLaviღ a răspuns:

Pai daca e un baiat dragut si inteligent trebuiasa fi ca el draguta si inteligenta...
Incearca sa fi prudenta...
Bfata!

| DarkStarGW a răspuns:

Pai afla ce ii place sa fac afla culoarea lui preferata si imbaracate in ea si aflai zodia vezi apoi pe net compatibilitatea dintre zodia lui si ta si apoi cauta tehnici de seductie pentru zodia lui