| OanaNedelcu84 a întrebat:

Cum pot cuceri un baiat din zodia sagetator? help me. thx!

Răspuns Câştigător
| alex194 a răspuns:

Pai,iti spun eu,pentru ca sunt sagetator, imi plac calatoriile, petrecerile(depinde de fiecare acum), imi place sa iubesc mult, multe, o sa afli pe parcurs daca e sa-l cunosctiwinking

| OanaNedelcu84 explică (pentru alex194):

Alex,imi poti trmite id tau pe privat? te rog

| OanaNedelcu84 explică (pentru alex194):

Alex,imi poti trmite id tau pe privat? te rog

| alex194 a răspuns (pentru OanaNedelcu84):

Alejandro_mike daca vrei da-mi add

14 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Ia pe tine un tricou cu Robin Hood.

| h3r a răspuns:

Apelezi la cupidon happy.

| anonim_4396 a răspuns (pentru h3r):

Cupidon nu tineste chiar asa bine laughing

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i nimic, nimeni nu moare invatat laughing.

| costellodonatz a răspuns:

Va trebui sa tii cont de alinierea planetelor si ca luna sa fie in echinoctiul de primavara. Perioada de imperechere pentru zodia sagetator: 5 martie. Succes.

| MaicutaMaui a răspuns:

Ii tragi o sageata in cur si se indragosteste de tine instantaneu.

| Allergikaa a răspuns:

La fel ca pe oricare alt baiat...

| xAlinutza a răspuns:

Uita`te aici http://www.acasatv.ro/......resti.html poate te ajuta :*

| AntigelMăă a răspuns:

Deci citeste in stele.dar tine cont de faptul ca. daca Marte se aliniaza cu Venus..am belit toti cariciu'.e groasa rau:-s